CONGREESS INVITE
Saygıdeğer Bilim İnsanları

19 Ekim 22 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz INCES Uluslararası Eğitim Araştırma ve Uygulama kongresinde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Kongremizin amacı, Eğitim bilimlerinin bütün alandarında bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, çalışan bilim insanlarını bir araya getirere, bilimsel ve sosyal etkişimi sağlamak, bilim insanları arasında iş birliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktır.

Kongremiz Selçuk Üniversitesi, Alanya HEP Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi ve Alanya Belediyesi iş birliği ile Alanya'da gerçekleştirilecektir. Kongremiz akademik teşvik ve doçentlik başvuru kriterlerini sağlamaktadır.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri, e-kitap olarak kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri ise isteğe bağlı olarak tam metinlerin basıldığı kongre bildiri kitabında ya da editörlü e-kitap bölümü olarak yayınlanacaktır.

INCES Uluslararası Bilim Kültür ve Eğitim Kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Saygılarımızla.
Kongre Düzenleme Kurulu

CONGRESS DATE

29 Oct - 02 Nov 2019

CONGRESS VENNUE

Lonicera Resort Spa

MAIL ADRESS

info@incescongress.com